Rogaine Köpük

Binlerce erkek tarafından test edilmiş ve ilk FDA onaylı saç dökülmesini önlemeye yardımcı saç bakım solüsyonu olan Rogaine köpük ile kalıtsal saç dökülmesi sorununu durdurarak ilerlemesini önleyebilirsiniz. Hızlı kuruyan yapısı ve kokusuz formülüyle son derece tercih sebebi olan ürün, Pfizer tarafından üretiliyor.


Dermatologlar tarafından onaylanmış ve başarılı sonuçlar almış olan Rogaine ile erkeklerin saç köklerini güçlendirerek saç olmayan bölgelerde de saç oluşmasını sağlamaktadır. Rogaine ürünleri, daha kalın, daha dolgun saçları yeniden kazanabilmeniz için saç foliküllerini canlandırarak kalıtsal saç dökülmesinin etkilerine karşı koyar.


Birçok büyük keşifte olduğu gibi, Minoxidil'in saçları yeniden büyütme gücü de çeşitli deneyler sonucunda ortaya çıktı. Bilim adamları, diğer endikasyonlar için incelenen Minoxidil'in aslında saç büyütme belirtileri gösterdiğini keşfetmelerini 1980’ler olarak açıklıyor. Bu bulgu, kalıtsal saç dökülmesi yaşayan milyonlarca kişi için önemli hale geldi ve Rogaine köpük ortaya çıktı.


Son zamanların popüler ürünü haline gelen Rogaine Türkiye pazarında da Avrupa’da olduğu kadar başarılı hale geldi. Siz de saç dökülmesinden şikayetçi iseniz, saç köklerinizi geliştirmek ve yeni saçların çıkmasını sağlamak için Rogaine satın al yazarak ilk adımı atabilirsiniz. Amazon bu konuda önemli yardımcınız olacak. Üstelik Amazon sayesinde en güvenilir ve en çok tercih edilen ürünü Amazonpaketim.com aracılığıyla hiç zaman kaybetmeden satın alabilirsiniz. Bunun için yapacağınız tek şey; Amazon’da ürünün linkini kopyalayarak Amazonpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırmak ve ödemeyi tamamlamak olacak. Üstelik kredi kartına 3 taksit ya da havale yolu ile ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra ekibimiz ürünü sizin için satın alarak Los Angeles’taki sevk merkezimize gelmesini sağlayacaktır. Kargo bedeli ve vergi var ise tutar size bildirilerek, onayınızın ardından en kısa süre içerisinde kargoya verilecektir.


Satın aldığınız ürünler ya da sevkiyat, kargo ile ilgili bilgi almak için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@amazonpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Sizin için listelediğimiz Rogaine köpük ürünlerini aşağıda bulabilir ve hemen satın almaya başlayabilirsiniz.

Rogaine Mens Regrowth Extra Strength 5% Unscented 3 Month Supply

$53.20 288.81 TL
SATIN AL

Women's Rogaine Hair Regrowth Treatment Foam 4 Month Supply

$51.95 282.02 TL
SATIN AL

Rogaine for Men, HairRegrowth Treatment Economy Pack-Extra Strength Formula

$49.63 269.43 TL
SATIN AL

Men's Rogaine Extra Strength Solution 2 pack (3 2oz bottles ea)

$99.00 537.44 TL
SATIN AL

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Öne Çıkan Ürünler