NeoCell Super Collagen C

Kolajen, vücuda güç ve esneklik sağlayan karmaşık bir yapısal proteindir. Yaşlandıkça kolajen tükenmesi deride, saçlarda, tırnaklarda, kaslarda, tendonlarda, bağlarda ve kemiklerde yaygın yaşlanma belirtilerine neden olabilir. Neocell kolajen, vücut boyunca sağlıklı kolajen oluşumunu destekleyen klinik olarak incelenen biyoaktif Neocell kolajen içerir.


Neocell'in teknolojik olarak gelişmiş hidrolizasyon sürecini kullanarak, büyük kolajen molekülleri enzimatik olarak vücutta biyolojik olarak mevcut ve biyoaktif olan küçük peptidlere hidrolize edilir. Klinik sonuçlara göre NeoCell kolajen cilt hidrasyonunu ortalama %21 ve %50'ye kadar arttırdığı, test deneklerinin %92'sinin artmış cilt hidrasyonu ve %60'ının daha sıkı, daha yumuşak bir cilt yaşadığı ortaya çıkmış. Ayrıca Neocell prp alanında da kendi hücrelerinden yararlanarak cildini yenilemek isteyenlere birebir. Hem cilt yenileme hem de parlak bir tene sahip olmak ve sağlıklı bir metabolizma için kullanılması uzmanlar tarafından da tavsiye edilen ürün, Amerika’da en çok tercih edilen dermatik ürün seçilmiş ve müşteri memnuniyeti konusunda da üst seviyede puanlar almış durumda.


Neocell Super Collagen fiyat politikası olarak da bütçeleri zorlamayacak şekilde belirlenmiş. Cildinizi yenilemek ve anti aging etkisi yaratmak için Neocell sizin için en etkili takviye olacak. En güvenilir şekilde Neocell Super Collagen sahibi olmak için Amazon en büyük yardımcınız olacak. Yapmanız gereken şimdi Amazon.com'a girmek ve seçtiğiniz ürünün linkini kopyalamak. Linki Amazonpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırdıktan sonra geri kalan tüm işlemler için satın alma ekibimiz devreye girecek ve ürünün en kısa süre içerisinde size ulaşmasını sağlayacak. Ödemenizi ister kredi kartına 3 taksit ister havale ile yaptıktan sonra satın alma ekibimiz sizin için ürünü temin edecek. Kargo bedeli ve vergi tutarı size bildirilip onayınızdan sonra da en kısa süre içerisinde Neocell’in size ulaşmasını sağlayacak.


Tüm sorularınız için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@amazonpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Sizin için listelediğimiz Neocell çeşitlerini inceleyerek kendinize en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

NeoCell - Super Collagen + C - 6000mg BioActive Collagen

$10.85 60.05 TL
SATIN AL

Neocell Super Collagen+c Type I&3 (250 Tablets)

$57.72 319.45 TL
SATIN AL

Neocell Super Powder Collagen TYPE 1 and 3,7 oz(2 Pack)

$27.04 149.65 TL
SATIN AL

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Öne Çıkan Ürünler