Mommy’s Bliss Gripe Water

Yıllardır bebek sahibi olanların en büyük problemlerinden biri; bebeklerdeki kolik ve gaz sorunu olarak bilinir. Son zamanlarda annelerin yeni keşfi olan Mommy’s Bliss Gripe Water sayesinde bebeğiniz kolik sorunundan kurtulacak ve bunu organik bir ürünle sağlayacak.


Doğal bitkisel formülüyle en çok tercih edilen ürünlerden olan Mommy’s Bliss Gripe, genellikle kolik, hıçkırık ve diş çıkarma ile ilişkili gaz ve rahatsızlıkları hafifletmek için kullanılır. Gaz ve mide rahatsızlığını hafifletmeye yardımcı olan güvenli ve etkili bir doğal takviyedir. Bu bitkisel ek, kolik semptomlarını azaltmak ve gaz sorununa çare bulma amacıyla organik rezene ve zencefilden yapılır. Formülünde alkol bulunmaz ve yapay tatlandırıcı ya da renklendirici içermez.


Mommy Bliss Gripe Water, çocuk doktorları tarafından da önerilen ve tavsiye edilen bitkisel çözümlerden diyebiliriz. Bu bitkisel ilaç, hassas sindirim sistemine sahip oldukları için bebeklere tavsiye edilir.  Yaklaşık 20 yıl önce Roshan Kaderali adındaki pediatrik hemşire tarafından kurulan Mommy Bliss, yıllardır dünyanın dört bir yanından annelere yardımcı olmaya devam ediyor.


Mommy’s Bliss Gripe Water kullanımı kolay ve hızlı çözüm sunan içeriğiyle de daha rahat sonuç almanızı sağlıyor. Yıllardır Amerika’da kullanımı yaygın olan bu bitkisel takviye artık Mommy’s Bliss Gripe Water Türkiye ayağıyla da ulaşılması kolay hale geliyor.


Amazon sayesinde en hızlı şekilde ulaşacağınız ürün için yapmanız gereken tek şey; Amazon’da ürünün linkini kopyalamak ve Amazonpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırmak. Geriye kalan tüm işlemleri ekibimiz sizin adınıza yapacak. Ödemenizi ister kredi kartına 3 taksitle isterseniz havale ile yaptıktan sonra satın alma ekibimiz ürünü sizin için temin ederek Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize ulaştıracak. Kargo bedeli ve vergi tutarı size iletildikten sonra ürününüz en kısa süre içinde size ulaşması için kargolanacak.


Tüm sorularınız için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@amazonpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Sizin için hazırladığımız aşağıdaki listeden kolayca ürünleri inceleyebilirsiniz.

Mommy's Bliss Night Time Gripe Water Double Pack

$7.99 44.22 TL
SATIN AL

Baby's Bliss Gripe Water 4 oz (4 Pack)

$33.99 188.12 TL
SATIN AL

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Öne Çıkan Ürünler