Lol Surprise! Ball Pop

Lol Surprise! ball pop bebeklerinin eşsiz dünyasına hazır olun. Her aşamada farklı bir ipucuyla sürpriz hediyeler ve figürler içeren yolculuk dünyasına hızlı bir giriş yapın ve eğlencenin keyfine varın. Yumurtanın içindeki ipuçları sizi finale doğru sürükleyecek. İpuçlarını takip ederek etiketleri açabilir ve katmanları çevirerek sürpriz hediyeleri paketlerinden çıkarabilirsiniz. Son olarak içinde bulundurduğu ipi çektiğinizde konfeti patlayacak ve yaşadığınız keyife heyecan katacaktır. Ve sonuç, karşınızda Lol Surprise! ball pop bebeği.


Bebeklerin ağlama, altını ıslatma, ağzından su çıkarma ve renk değiştirme gibi birbirinden farklı özellikleri bulunuyor. Ek olarak sürpriz özelliğe de sahip olan Lol Surprise! fiyatları bütçeniz konusunda da sizi zorlamayacak diyebiliriz. Pek çok farklı ve orijinal oyuncağı bünyesinde bulunduran Lol Surprise! mga, bu bebekler ile yeni bir dönem başlatmış gibi görünüyor. Sahip olmak için Lol Surprise! satın al yazmanız ve Amazon üzerinden en uygun fiyatlarla temin etmeniz çok kolay. Birbirinden farklı ve eğlenceli bu oyuncaklar ile yeni bir deneyim yaşayacak ve keyifli vakitler geçirilebilir.


Lol bebekler, çocukların yeni sevgilisi haline gelmiş durumda. Ancak ne yazık ki Türkiye’de her modeli ve çeşiti bulunmamakta. Biz ise sizler için dilerseniz Amerika’da bulunan birbirinde sevimli Lol bebekleri adresinize kadar teslim edebiliriz.


Lol Surprise! Dolls Türkiye pazarında da oldukça yaygın durumda. Amazon.com üzerinden beğendiğiniz ürünü Amazonpaketim.com aracılığıyla temin edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün linkini kopyalayarak Amazonpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırın. Ödemenizi yaptıktan sonra kalan tüm işlemleri ekibimiz sizin yerine tamamlayacaktır. Ödemeyi ister kredi kartına 3 taksitle isterseniz havale/eft yoluyla yapabilirsiniz. Ödeme işlemleri sona erdikten sonraki süreçte kalan işlemlerin tamamını satın alma ekibimiz halledecektir. Ürünün sizin için Los Angeles’ta bulunan sevkiyat merkezimize gelmesi sağlanacak ve kargo bedeli, varsa vergi bedeli size iletildikten sonra ürününüz en hızlı şekilde kargoya verilecektir. Sizin hiçbir işlem için zaman harcamanıza gerek kalmayacak.


Lol bebekler, 3 adete kadar gümrük işlemi görmeyecektir. Sadece kargo bedelini ödemeniz, bu tatlı bebeklere sahip olmanız için yeterli olacaktır. Bazı modeller internette bulunsa da bazıları ise sadece mağazada bulunmaktadır. Mağazadan özel talepleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Eğer ürünlerle alakalı, sevkiyatlarla alakalı aklınızda sorular varsa, (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@amazonpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz. Ekiplerimiz merak ettiklerinizi memnuniyetle cevaplayacaklardır.


Sizin için hazırladığımız aşağıdaki listeden istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

L.O.L. Surprise! Pearl Style 2 Unwrapping Toy

Limited Edition olarak üretilen ''L.O.L. Surprise! Pearl Style 2 Unwrapping Toy'' markanın çok satan ürünleri içerisinde yer alıyor.


İçindekilere gelecek olursak;


- Sınırlı Sayıda Bebek ve Lil Sister

- 6 inci sürpriz toplar

- 1 kabuk şeklindeki bebek standı

- Işıltılı çanta, saklama çantası ve banyo oyunu


$29.98 162.75 TL
SATIN AL

L.O.L. Surprise! Glam Glitter Series Doll with 7 Surprises

L.O.L Simli 7 Sürpriz Bebek yepyeni görünümüyle hayranlarıyla buluşuyor! Birbirinden eğlenceli 12 L.O.L Bebek artık simli ve metalik pembe paketleriyle birlikte ışıl ışıl parlıyor. Üstelik şimdiye dek hiç görülmemiş metalik ve holografik saç, aksesuar ve kıyafetleriyle çok daha havalılar. 7 sürprizli ve eğlenceli katmandan oluşan L.O.L Bebekler; suyla beslendiğinde veya suya batırıldığında ağlıyor, çiş yapıyor, ağzından su fışkırtıyor veya renk değiştiriyor


İçerisinde, gizli mesaj sticker'ı, koleksiyon çıkartması, su şişesi, ayakkabı, kıyafet, moda aksesuarı ve L.O.L. Surprise! Glam Glitter Doll bulunan ürün, fiyatıyla da tüketiciler tarafından oldukça ilgi görüyor.

$9.99 54.23 TL
SATIN AL

L.O.L. Surprise! Confetti Pop- Series 3-1

L.O.L Confetti pop bebeklerinin 9 katlı sürprizini keşfetmeye hazır olun! Her bir katmandaki ipuçları ile sürpriz figürlere bir adım daha yaklaşın! Yumurtanın ipuçlarını takip edip etiketlerini açın, katmanları çevirin ve sürpriz aksesuarları paketlerinden çıkarın. Daha sonra içerisinden çıkan ipi çektiğinizde konfeti patlıyor! işte karşınızda sürpriz L.O.L bebeğiniz! 


L.O.L confetti pop bebekleri, ağlıyor, altını ıslatıyor, ağzından su fışkırtıyor, renk değiştiriyor ve birde sürpriz özelliği bulunuyor. 

$29.99 162.81 TL
SATIN AL

L.O.L. Surprise! Under Wraps Doll- Series Eye Spy 2A

15 sürpriz 1 kutunun içinde! Gizemli ipuçlarını bulmak sizin elinizde! İçerisinde casus gözlüğü, gizli mesaj sticker'ı, sürprizler kodlar, şişe, ayakkabı, moda aksesuarı gibi sürprizler bulunan üründeki su sürprizini keşfetmek için L.O.L. Surprise! bebeğini yıkayabilir ya da besleyebilirsiniz.

$13.88 75.35 TL
SATIN AL

L.O.L. Surprise! Pets Series 3 (2-Pack)

L.O.L. Pets’in 7 katlı sürprizini keşfetmeye hazır olun! Her bir katmandaki ipuçları ile sürpriz L.O.L. Pets figürüne bir adım daha yaklaşılıyor. L.O.L. Pets paketlerinin içinde köpek ve kedi yavruları, tavşanlar ve çok nadir hamsterlar bulunuyor! L.O.L. Pets figürlerini L.O.L. Bebek ile eşleştirin ve aileyi tamamlayın! Sürprizler için kinetik kumu kürek ile kazmanız yeterli! L.O.L. Pets aksesuarları aynı zamanda L.O.L. Bebekler ve Minik L.O.L. Bebekler ile de uyumludur.

$17.60 95.55 TL
SATIN AL

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Öne Çıkan Ürünler