Google Home

Google Home, Google tarafından geliştirilen bir akıllı hoparlör markası olarak piyasaya sunuldu. Cihaz, akıllı kişisel asistan olarak hayatınıza giriyor ve pek çok konuda size yardımcı oluyor. Ses etkileşimi, müzik çalma, yapılacaklar listesi yapma, alarm ayarlama, podcast akışı yapma, sesli kitap ve hava durumu, trafik ve diğer gerçek zamanlı bilgileri sağlama yeteneğine de sahip. Ev otomasyon merkezi olarak hareket eden birkaç akıllı cihazı da kontrol edebilen Google Home, son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinden olmuş durumda. Diğer rakipleriyle de birçok noktada ayrılıyor.


Google Home, Android ve IOS uyumlu telefonlarınız sayesinde daha hızlı kontrol edilebilen ve küçük ebatıyla her yere sığabilen, yapısından büyük bir işleve sahip. Akıllı telefon ve internet aracılığıyla bağlantı yapma kolaylığı sağlayan Google Home, IOS ve Android uyumlu olmasıyla birlikte kolay kurulumu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı hoparlör olarak tanımlamamız hiç de yanlış olmaz. Google Home fiyat konusunda bütçeleri zorlamadan herkesin sahip olabileceği bir ürün olarak tercih ediliyor. Sahip olmak için Amazon sizin için en ulaşılır yardımcınız olacak.


Amazonpaketim.com ile Google Home sahibi olmanız çok daha kolay ve hızlı olacak. Yapmanız gereken tek şey; Amazon’da ürünün linkini kopyalayarak Amazonpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırmak ve ödemeyi tamamlamak olacak. Üstelik kredi kartına 3 taksit ya da havale yolu ile ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra ekibimiz ürünü sizin için satın alarak Los Angeles’taki sevk merkezimize gelmesini sağlayacaktır. Kargo bedeli ve vergi var ise tutar size bildirilerek, onayınızın ardından en kısa süre içerisinde kargoya verilecektir.


Satın aldığınız ürünler ya da sevkiyat, kargo ile ilgili bilgi almak için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@amazonpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Google Home max fiyat bilgisi için hemen harekete geçebilir ve Amazon’un ilgi çeken dünyasına giriş yaparak sahip olabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız listeyi aşağıda bulabilirsiniz.

New Google Home Hands-Free Personal Assistant

$99.99 542.82 TL
SATIN AL

Google Home Mini Smart Assistant - Charcoal

$81.99 445.10 TL
SATIN AL

Google Home Max Chalk White

$415.80 2,257.25 TL
SATIN AL

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Öne Çıkan Ürünler