Crossbow Amerika Fiyatları

Modern avcılar, bir yayla avlanmanın avın heyecanını arttırdığını söylerler. Geleneksel bir yay ve ok kullanarak aynı olmasa da, Crossbow avcılık uygulamalarının temellerine geri dönme hissi, ateşli silah kullanımı ile donatılamayan bir his sağlar. Büyük oyun avcıları, daha gelişmiş canlılar için, bu tür hayvanları avlamak için, en az 50 kilo ağırlığında bir yay gerektiğini belirtiyor. Piyasada şu anda Crossbow satış politikası da buna göre belirlenmiş durumda. Bir Crossbow yay ve bir silah benzer bir şekilde elde edilerek bir çerçeve üzerine monte yatay yay benzeri montaj oluşan menzilli silah türüdür. Cıvatalar veya kavgalar olarak adlandırılan ok benzeri mermileri ile ava daha kolay ulaşmayı sağlayan ürün sayesinde hem spor yapacak hem de geçirdiğiniz keyifli zamanın tadına varacaksınız.


Son zamanlarda daha popüler hale gelen Crossbow fiyatları açısından da bütçenize uygun ürünleri bulmanız için Amazon üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için Crossbow satın al yazarak aramanız yeterli olacaktır.


İdeal olarak, Crossbow av dişliniz güçlü, güvenilir ve en önemlisi sessiz olmalıdır. Yaylar için kurallar ve düzenlemeler bulunduğunuz duruma göre değişeceğinden, herhangi bir seçim yapmadan önce bu sorunları tamamen incelemenizi öneririz. Çeşitli çapraz yay markaları, bileşik yaylar, olimpik yaylar ve uzun yaylar arasında seçim yapabilirsiniz.  Kol gücünüz zamanla daha fazla geliştikçe, bir süre sonra daha özel bir ürün almanız mümkün olacaktır. Daha ulaşılır olması Crossbow Türkiye ayağının da gelişmesini sağlamıştır. Ürünlere en güvenilir şekilde Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; Amazon’da ürünün linkini kopyalayarak Amazonpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırmak ve ödemeyi tamamlamak olacak. Üstelik kredi kartına 3 taksit ya da havale yolu ile ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra ekibimiz ürünü sizin için satın alarak Los Angeles’taki sevk merkezimize gelmesini sağlayacaktır. Kargo bedeli ve vergi var ise tutar size bildirilerek, onayınızın ardından en kısa süre içerisinde kargoya verilecektir.


Satın aldığınız ürünler ya da sevkiyat, kargo ile ilgili bilgi almak için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@amazonpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Crossbow Amerika fiyatlarının daha cazip olduğu ve sizin için hazırladığımız listeyi aşağıda bulabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiğimiz Crossbow Ürünleri

KingsArchery Self-Cocking Crossbow Bundle with Adjustable Sights, Spare Crossbow String and Caps

$49.98 271.33 TL
SATIN AL

XR175 Recurve Crossbow Package

$114.98 624.19 TL
SATIN AL

Wicked Ridge by TenPoint Crossbows Warrior G3 Crossbow Package

$399.95 2,171.21 TL
SATIN AL

BEAR Karnage Apocalypse LS Crossbow

$274.99 1,492.84 TL
SATIN AL

Excalibur Matrix 350SE Crossbow Dead-Zone Scope Package Mossy Oak Treestand Camo

$581.99 3,159.45 TL
SATIN AL

Öne Çıkan Ürünler