Amazon Echo

Amazon Echo, Amazon tarafından geliştirilen bir akıllı hoparlör markası olarak piyasayı kasıp kavuruyor. Cihaz, "Alexa" ismine cevap veren, ses kontrollü akıllı kişisel asistan servis Alexa'ya bağlanıyor ve bu "uyandırma sözcüğü" kullanıcı tarafından "Amazon", "Echo" veya "Bilgisayar" olarak değiştirilebiliyor. Echo; ses etkileşimi, müzik çalma, yapılacaklar listesi yapma, alarm ayarlama, podcast akışı yapma, sesli kitap ve hava durumu, trafik ve diğer gerçek zamanlı bilgileri sağlama yeteneğine de sahip. Ev otomasyon merkezi olarak hareket eden birkaç akıllı cihazı da kontrol edebilen Echo, son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinden olmuş durumda.

Son yılların en yaratıcı perakende pazarı Amazon, Silikon Vadisi ve Cambridge ofislerinde Echo cihazlarını 2010'dan beri farklı özellikler için geliştiriyor. Amazon Echo, 2016 yılında Amazon'un ilk Super Bowl reklamında da öne çıkarak meraklılarına sunuldu. Wi-fi ve Bluetooth ile donatılmış olan Echo, kahve fincanından daha küçük ebatıyla da yapısından büyük bir işleve sahip. Akıllı telefon ve internet aracılığıyla bağlantı yapma kolaylığı sağlayan Echo, IOS ve Android uyumlu olmasıyla birlikte kolay kurulumu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı hoparlör olarak tanımlamamız hiç de yanlış olmaz.

Amazonpaketim.com ile Echo sahibi olmanı çok daha kolay ve hızlı olacak. Yapmanız gereken tek şey; Amazon’da Echo ürününün linkini kopyalayarak Amazonpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırmak ve ödemeyi tamamlamak olacak. Üstelik kredi kartına 3 taksit ya da havale yolu ile ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra ekibimiz Echo’yu sizin için satın alarak Los Angeles’taki sevk merkezimize gelmesini sağlayacaktır. Kargo bedeli ve vergi var ise tutar size bildirilerek, onayınızın ardından en kısa süre içerisinde kargoya verilecektir.


Satın aldığınız ürünler ya da sevkiyat, kargo ile ilgili bilgi almak için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@amazonpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Amazon Echo Modelleri

Echo (2nd Generation) International Version – Charcoal Fabric

Şık tasarımı, renk seçenekleri ve yetenek bolluğuyla satın alınabilecek en iyi akıllı hoparlör modellerinden. Amazon Echo ile müzik dinleyebilir, arama yapabilir, akıllı evinize bağlı ışık, termostat ve garaj kapısı gibi sistemleri sesle kontrol edebilirsiniz. Müziği başlatmak için Amazon’un sanal asistanı Alexa’ya sadece bir sanatçı ya da müzik türü ismini söylemeniz yeterli, Amazon Music, Spotify, Pandora gibi abonelik sistemleriyle bağlantı kurup size istediğiniz müziği çalmaya başlıyor. Hatta farklı odalardaki uyumlu cihazlarla bağlantı kurup müziği tüm eve de yayabiliyor.

$99.99 542.82 TL
SATIN AL

Echo Dot International Version (Black)

Amazon Echo’daki gibi yedi mikrofon dizisine sahip olan Echo Dot, ışın şekillendirme teknolojisini ve oda içinde, uyandırma kelimesi olan Alexa’yı rahatlıkla algılamak için genişletilmiş gürültü bastırma yöntemini kullanıyor. Amazon, Echo Dot’ın daha güçlü bir konuşma işlemcisine sahip olduğunu, bunun geniş alanda konuşma algılama doğruluğunu iyileştirdiğini belirtiyor.

Hoparlörlere bağlantı Bluetooth üzerinden veya 3.5 mm. kulaklık jakıyla sağlanıyor. Böylelikle Alexa’yı ev eğlence sistemine de eklemek mümkün oluyor. Amazon Prime Music, Spotify, TuneIn gibi servislerden içerik oynatılabiliyor.

Bunun dışında ikinci nesil Echo Dot eller serbest şekilde, sesle kontrol etmeye olanak sağlıyor. Alexa’yı kullanarak müzik çalabilir, akıllı ev cihazlarını kontrol edebilir, çeşitli bilgileri elde etmede kullanabilir, haberleri öğrenebilir, alarmalar kurabilirsiniz. Echo Dot ile ışıkları, fanları, düğmeleri, termostatları ve daha birçok akıllı ev unsurunu kontrol etmek mümkün oluyor.

$49.99 271.38 TL
SATIN AL

All-new Echo Plus (2nd Gen) Bundle with Philips Hue Bulb

Kömür, kumtaşı, gövde grisi, meşe kaplama, ceviz kaplama ve gümüş olmak üzere altı yeni renkte üretilen Amazon Echo Plus, kendisini "sürükleyici ses" terimi ile tanımlıyor.

Şirket, bu ürünle Alexa'nın sizi daha iyi anlayabileceğini söylüyor. Bu ikinci nesil güncellemede, uzak alan teknolojisi var, yani Alexa, evinizin en gürültülü bölümlerinden bile" sözcükleri almak için daha iyi donatılmış durumda. 

Ürün size, Amazon'un cihazlarınızı bağlamasını hızlandırdığı yerleşik bir akıllı ev hub'ı olan Philips Hue ile teslim ediliyor.

Echo Plus ayrıca karakteristik 360 derecelik çok yönlü sese yükseltme özelliği ile daha derin baslar ve daha keskin yüksek notalar için Dolby işleme eklenmesiyle gelişmiş ses ve performansa sahiptir.

$149.99 814.25 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Öne Çıkan Ürünler